Pozycjonowanie strony w Google

Pozycjonowanie strony w Google

Zajmujemy się pozycjonowaniem stron naszych klientów w wyszukiwarce Google. Dzięki temu mogą łatwiej docierać do potencjalnych klientów.

Usługa pozycjonowanie strony w Google polega na realizowaniu różnego rodzaju czynności, których celem jest podniesienie pozycji strony internetowej w wyszukiwarce na wybrane słowa kluczowe. Dzięki odpowiedniej pozycji strony internetowej w wyszukiwarce firma posiada większe szanse na pozyskanie nowych klientów. Roboty wyszukiwarki Google odpowiedzialne za indeksacje stron internetowych są dziś bardzo zaawansowane. Dlatego ważne jest aby odpowiedzialność za pozycje strony internetowej w wyszukiwarce została powierzona komuś z odpowiednimi kwalifikacjami. 

Jak wygląda współpraca?

Na początku współpracy przeprowadzamy wywiad z klientem w celu ustalenia jakich efektów oczekuje i w jakim czasie. W kolejnym etapie realizowany jest tzw. audyt SEO. Analizujemy stronę internetową klienta i wybrane strony internetowe konkurencji aby ustalić stan początkowy, do którego będziemy odnosić się w comiesięcznych raportach. Kolejnym krokiem jest wykonanie optymalizacji strony internetowej zgodnie z opracowanymi wytycznymi w trakcie wywiadu i audytu SEO. Po zrealizowaniu tego wszystkiego jesteśmy gotowi do rozpoczęcia pozycjonowania strony internetowej. 

Mamy wysoką skuteczność. 80% naszych klientów posiada słowa kluczowe TOP10 w Google – potwierdzone portfolio. 

Ile trwa pozycjonowanie strony internetowej w Google?

W zależności od branży, strony internetowej oraz historii domeny internetowej pierwszych efektów pozycjonowania można spodziewać się po pierwszych trzech miesiącach współpracy. To właśnie tyle potrzebuje wyszukiwarka aby zaindeksować odpowiednio zoptymalizowaną stronę internetową. 

Ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej w Google

Aby zapoznać się z cenami pobierz nasz cennik.