Rocky Henry

rocky henry

Ponad 15 lat doświadczenia

Nasza firma powstała 1 stycznia 2009 roku. Pierwotnie pod nazwą TworzymyInternet. W ówczesnym czasie zajmowaliśmy się tworzeniem stron Internetowych i świadczeniem usług digital marketingu dla naszych klientów. 

W 2019 postanowiliśmy się przebranżowić, i pod nową nazwą Rocky Henry skupić się głównie na wsparciu naszych klientów w działaniach marketingowych online. Przez kilkanaście lat zdobywaliśmy doświadczenie w świadczeniu usług marketingowych online dla naszych klientów, w Polsce i na świecie. Dzięki temu dziś nie boimy się wyzwań. Chętnie pomożemy Twojej firmie zyskać nowych klientów.

Świadczymy kompleksowe wsparcie marketingowo-sprzedażowe dla naszych klientów. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji kampanii marketingowych oraz pozyskiwania klientów na rynku polskim i rynkach zagranicznych.

Możemy pomóc w pojedynczych czynnościach marketingowych jak i świadczyć usługę kompleksowej obsługi na zasadzie outsourcingu marketingu

Sprawdź nasze usługi.

Co nas wyróżnia?

Nasz zespół to nie tylko specjaliści posiadający kompetencje marketingowo-sprzedażowe. Nasz zespół to też osoby z doświadczeniem w zarządzaniu biznesem w różnorodnych branżach. Dzięki temu jesteśmy w stanie spojrzeć na problemy klienta z wielu perspektyw. Zarówno tej marketingowej jak i tej biznesowej, z poziomu wnętrza organizacji klienta. 

co-nas-wyroznia