Blog

co to jest lead generation

Co to jest lead generation – skuteczne generowanie leadów

Jeszcze kilka lat temu proces sprzedaży przebiegał zupełnie inaczej niż ma to miejsce dzisiaj. Dział marketingu wyszukiwał potencjalnych klientów i przekazywał kontakty do działu sprzedaży. Następnie dział sprzedaży kontaktował się z potencjalnymi klientami by zaprezentować klientom ofertę i zamknąć transakcję. Dziś działa to zupełnie inaczej. … Czytaj więcej »Co to jest lead generation – skuteczne generowanie leadów

content marketing treści

Co to jest content marketing (marketing treści) ?

Istnieje dziś wiele sposobów na marketing firmy. Wymyślono wiele technik marketingowych. W zależności od branży, w której się znajdujesz, jedna może być pomocna, a inna może Ci zaszkodzić. Niektóre narzędzia i techniki marketingowe pasują do każdej firmy. Które z nich są najskuteczniejsze? Zastanówmy się jak content marketing(marketing treści) może zwiększyć Twoją sprzedaż.

Czytaj więcej »Co to jest content marketing (marketing treści) ?
Marketing dla branży fotowoltaicznej

Ponik Solar – Marketing dla branży fotowoltaicznej

Firma Ponik Solar to firma zajmująca się sprzedażą i montażem instalacji fotowoltaicznych. Importer paneli fotowoltaicznych marki ZNSHINE SOLAR. Firma podpisała z nami umowę na outsourcing marketingu. Głównym celem współpracy było zwiększenie rozpoznawalności marki oraz ilości zapytań od klientów z Internetu na zakup instalacji fotowoltaicznej. 

Czytaj więcej »Ponik Solar – Marketing dla branży fotowoltaicznej
Google Moja Firma

Co to jest Google Moja Firma

Google Moja firma to rozwiązanie, które każdy przedsiębiorca powinien poznać. Jest to proste, a zarazem bardzo skuteczne narzędzie marketingowe. Większość osób korzystających z wyszukiwarki Google miała do czynienia z profilami „Google my Business”, chociaż nie każdy zdaje sobie z tego sprawę. W tym artykule dowiesz się czym jest Google Moja Firma.

Czytaj więcej »Co to jest Google Moja Firma
strategia marketingowa

Co to jest strategia marketingowa i jak ją opracować?

Każda osoba odpowiedzialna za rozwój biznesu przynajmniej raz w życiu spotkała się z pojęciem „strategia marketingowa”. Strategia marketingowa pozwala lepiej zrozumieć rynek, klientów i konkurencję. Dobrze opracowana strategia marketingowa pozwala firmie podbijać nowe rynki. W tym artykule spróbuję odpowiedzieć na pytanie: Co to jest strategia… Czytaj więcej »Co to jest strategia marketingowa i jak ją opracować?