Klienci

Wybrani klienci:

Anteo, firma świadcząca szeroki zakres usług telekomunikacyjnych – https://anteo.pl/

Rekuwent, firma zajmująca się montażem rekuperacji, pomp ciepła, izolacji wdmuchiwanej i basenów – https://rekuwent.pl/

Ponik Solar, importer paneli fotowoltaicznych ZNSHINE SOLAR – https://poniksolar.pl/

CNC Pompy Ciepła, pompy ciepła dla domu – https://cncpompyciepla.pl/

La Fronte, firma zajmująca się profesjonalnym lakierowaniem frontów meblowych – https://lafronte.com.pl

Nordtech, hurtownia materiałów lakierniczych – https://nordtech.sklep.pl/

Empac, producent worków typu big bag – https://empac.pl/

MCA Europe, Agencja eventowa. Rozwiązania techniczne dla sztuki i rozrywki – https://mca-europe.pl/

Odbiorownia, odbiory mieszkań i domów od dewelopera na terenie Trójmiasta i okolic – https://odbiorownia.pl/

Satland Prototype, producent płytek PCB – https://www.prototypy.com/

Referencje

5/5
Miałam okazję zamówić konsultację audytującą moje działania wizerunkowe i sprzedażowe. Otrzymałam klarownie i szczegółowo podaną wiedzę. Firma Rocky Henry gładko weryfikuje wszelkie stosowane przed przedsiębiorcę mechanizmy, które mogą nie przynieść efektu, na ich miejsce rekomendując inne, skuteczne. Polecam : )
5/5
Na początku współpracy byłem sceptyczny ze względu na brak widocznych efektów w pierwszych miesiącach współpracy. Miałem jednak świadomość tego, że na efekty działań marketingowych trzeba dać sobie trochę czasu. Dziś wiem, że rozpoczęcie współpracy z firmą Rocky Henry było dobrym pomysłem. Przed podpisaniem umowy nie można było znaleźć zbyt dużo informacji na temat naszej firmy. Jednak dzięki współpracy z firmą Rocky Henry nasza firma jest dziś znacznie lepiej rozpoznawalna a my dostajemy coraz więcej zapytań od potencjalnych klientów.
5/5
Przez nieuczciwą konkurencję, która pisała wiele negatywnych opinii na nasz temat, firma Anteo Sp. z o.o. miała potrzebę poprawy wizerunku w Internecie i pozyskaniu nowych ludzi do pracy. Firma Rocky Henry pomogła nam zmienić to jak widzą nas potencjalni pracownicy. Dzięki współpracy udało nam się wzbogacić nasz zespół o kilku specjalistów, a także ponownie zbudować wizerunek rzetelnego pracodawcy.
5/5
Firma Rocky Henry świadczy dla mnie usługi outsourcingu marketingu. Zajmują się pozycjonowaniem mojej strony Internetowej, obsługują stronę na FB, tworzą kampanie marketingowe i prowadzą mojego bloga. Zaczynamy właśnie drugi rok naszej współpracy. Jestem zadowolony z efektów. Zauważam wzrost odwiedzin na mojej stronie internetowej na ustalone słowa kluczowe
5/5
Bardzo dobra współpraca od ładnych kilku lat
5/5
Z firmą Rocky Henry mam przyjemność współpracować już od dłuższego czasu, w zakresie optymalizacji procesów sprzedaży oraz marketingu internetowego. We współpracy cenię sobie indywidualne podejście do klienta, wczucie się w jego potrzeby oraz bogate doświadczenie i wiedzę w wielu aspektach prowadzenia firmy.
5/5
Konkretnie, profesjonalnie i na czas. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.
5/5
Firma Rocky Henry świadczy profesjonalne usługi w zakresie prowadzenia i reklamy w mediach społecznościowych. Zlecenie zostało przygotowane z należytą starannością i dużym zaangażowaniem. Polecam usługi Rocky Henry.
5/5
Pan Marcin świetnie zaplanował naszą kampanię reklamową która pozwoliła nam zyskać wiele wartościowych kontaktów mimo tego iż byliśmy nową firmą w branży fotowoltaicznej. Szczerze polecam!